Veikals

Veikals

Jauni produkti

Jauni produkti

Blog Categories

Blog Categories

Dēļu augstuma regulēšanas mehānismi

Borta augstuma regulēšanas mehānismi ir uzlabotas sistēmas, kas palielina konstrukcijas lietojamību, piedāvājot precīzu borta un apmales augstuma regulēšanu 260-305 cm robežās, pielāgojot groza augstumu spēlētāju prasmēm. Mēs piedāvājam manuālos risinājumus un risinājumus, kas aprīkoti ar elektropiedziņu, ļaujot pielāgot izmērus atbilstoši jūsu vajadzībām. Atbilstība FIBA un PN standartiem liecina par stabilu izgatavošanu, kas garantē ilgtermiņa uzticamību un drošu lietošanu.

Darbības rādītāji, kas paaugstina standartus

Plašāka noderīga informācija ir pieejama lapas apakšā.

Aktīvie filtri

Noderīga informācija par dēļa augstuma regulēšanas mehānismiem īsumā

1 Regulēšanas diapazons un pielietojums

- Basketbola borta augstuma regulēšanas mehānismi nodrošina precīzu regulēšanas diapazonu no 260 cm līdz 305 cm. Šis diapazons atbilst FIBA starptautiskajiem standartiem, kas nosaka, ka profesionālās spēlēs borta augstumam jābūt tieši 305 cm. Tomēr regulēšana līdz zemākam augstumam, piemēram, 260 cm, ir ļoti noderīga telpās, kurās trenējas jaunāko vecuma grupu spēlētāji vai kurās notiek atpūtas pasākumi.
- Ar šo elastīgo diapazonu mehānismi ir ideāli piemēroti gan amatieru, gan profesionāliem lietotājiem. Jauniešu vai junioru līmenī, kur fiziskās prasības atšķiras no pieaugušo spēlētāju prasībām, zemāks groza augstums veicina pareizas mešanas tehnikas apgūšanu, samazinot traumu risku un uzlabojot treniņu efektivitāti. Savukārt iespēja regulēt līdz pilnam 305 cm augstumam padara šos mehānismus pilnībā saderīgus ar profesionālo līgu un starptautisko organizāciju prasībām.
- Vietās, kur notiek dažāda līmeņa turnīri un spēles, šie mehānismi ļauj ātri pielāgot aprīkojumu katras spēles specifikai - no amatieru bērnu spēlēm līdz profesionālām sacensībām pieaugušajiem spēlētājiem. Vēl viena būtiska priekšrocība ir iespēja ātri pielāgot augstumu atbilstoši lietotāju grupai, ko elektrisko mehānismu gadījumā var izdarīt dažu sekunžu laikā, ievērojami optimizējot laukuma sagatavošanas laiku.
- Augstuma regulēšanas diapazons ļauj arī pielāgot aprīkojumu konkrētām treniņu prasībām. Treneri var mainīt augstumu treniņu laikā, kas ir noderīgi, trenējoties dažādos spēles aspektos, piemēram, metienos no distances, atlēkušajās bumbās vai grūšanā. Turklāt šie mehānismi ir ideāli piemēroti skolām un brīvā laika pavadīšanas centriem, kur vienu un to pašu laukumu izmanto dažādu vecuma grupu un līmeņu spēlētāji, ļaujot grozu nemanāmi pielāgot jebkurai situācijai, tādējādi palielinot tā funkcionalitāti un daudzpusību.
- Pateicoties precīzai konstrukcijai un mehānismiem, kuru pamatā ir kloķīšu vai elektriskā tehnoloģija, augstuma maiņas process ir ne tikai vienkāršs, bet arī uzticams. Tas ir īpaši svarīgi intensīvu sacensību kontekstā, kur būtiska ir aprīkojuma stabilitāte un drošība.

2 Mehānismu veidi - manuālie un elektriskie

- Basketbola aizmugures borta augstuma regulēšanas mehānismi ir pieejami divos pamata variantos: manuālie un elektriskie, un katrs no tiem ir pielāgots dažādām lietotāju vajadzībām, objekta apstākļiem un budžetam. Gan manuālie, gan elektriskie mehānismi nodrošina precīzu un drošu aizmugurējās borta augstuma regulēšanu, bet atšķiras pēc darbības, darbības ātruma un lietošanas ērtuma.
Manuālie mehānismi
- Manuālajos mehānismos dēļa augstumu regulē, izmantojot īpaši izstrādātu rokas kloķi, kas ir savienots ar pacelšanas mehānismu, kura pamatā ir trapecveida skrūve. Trapecveida vītne nodrošina izturību un augstu precizitāti augstuma izmaiņu laikā, līdz minimumam samazinot pēkšņas nobīdes vai nestabilitātes risku. Mehānisms ir mehāniski uzticams, un tā lietošana ir intuitīva un vienkārša - lai mainītu dēļa augstumu no 260 cm līdz 305 cm, pietiek ar dažiem kloķa pagriezieniem.
- Manuālos mehānismus parasti izvēlas vietās, kur augstuma izmaiņas nav jāveic bieži vai ātri, piemēram, skolās, brīvā laika pavadīšanas centros vai nelielās sporta zālēs. To priekšrocība ir konstrukcijas vienkāršība. Elektronisko komponentu trūkums nozīmē arī to, ka tie ir izturīgāki pret ārējiem apstākļiem. Manuālos mehānismus bieži izmanto tur, kur ir svarīgs budžets un mehānisma funkcionalitātei nav nepieciešamas modernas automatizācijas tehnoloģijas.
Elektriskie mehānismi
- Uzlabotākos augstuma regulēšanas mehānismos izmanto elektrisko piedziņu, kas ievērojami vienkāršo un paātrina dēļa pozīcijas maiņas procesu. Mehānisma pamatā ir 230 V/180 W motors, kas, izmantojot trapecveida skrūvi, precīzi paceļ un nolaiž plāksni. Elektriskā piedziņa ļauj kontrolēt tāfeles augstumu, izmantojot bezvadu tālvadības pulti vai taustiņu slēdzi. Pilnīgai augstuma maiņai - no zemākās līdz augstākajai pozīcijai - ir nepieciešamas aptuveni 17 sekundes, kas ievērojami ietaupa laiku un ir ērtāk, salīdzinot ar manuālajiem mehānismiem.
- Elektriskie mehānismi ir īpaši populāri lielās sporta zālēs, kur galvenais ir ātrums un ērtums. Vietās, kur notiek dažāda veida sporta pasākumi (no jauniešu treniņiem līdz profesionālās līgas spēlēm), groza augstuma maiņa jāveic bieži un īsā laikā. Elektriskie mehānismi novērš manuālas iejaukšanās nepieciešamību un ļauj operatoriem viegli regulēt augstumu, neieejot laukumā.
- Jāatzīmē arī tas, ka elektriskie mehānismi var būt aprīkoti ar papildu drošības funkcijām, piemēram, pozīcijas bloķēšanas sistēmām. Turklāt vadības sistēma parasti ir intuitīva un izstrādāta tā, lai līdz minimumam samazinātu nejaušas augstuma maiņas risku - lietotājam ar tālvadības pults vai atslēgas palīdzību apzināti jāaktivizē motors.
Pareizā risinājuma izvēle
- Lēmums par manuāla vai elektriska mehānisma izvēli jāpieņem atkarībā no objekta specifikas un masīva augstuma izmaiņu biežuma. Mazākām telpām, kur augstuma maiņa netiek veikta regulāri, ir pietiekami manuālie mehānismi, kas nodrošina uzticamību par zemām izmaksām. Lielākās sporta zālēs, kur laiks ir galvenais faktors un augstuma izmaiņas jāveic ātri un efektīvi, elektriskie mehānismi nodrošina maksimālu ērtumu un efektivitāti.

3 Materiāls un konstrukcija

- Basketbola tablo augstuma regulēšanas mehānismi ir paredzēti ilgam kalpošanas laikam un intensīvai lietošanai, tāpēc to ilgmūžības galvenais elements ir pareiza materiālu izvēle un precīza konstrukcija. Visas mehānismu sastāvdaļas ir rūpīgi atlasītas, lai nodrošinātu maksimālu izturību un stabilitāti, kas ir īpaši svarīgi sporta objektos, kur aprīkojums regulāri tiek pakļauts dinamiskām slodzēm, triecieniem un intensīvai lietošanai.
Augstas stiprības tērauda profili
- Galvenais aizmugures bortu augstuma regulēšanas mehānismu rāmis ir izgatavots no slēgtiem tērauda profiliem 40x27x2 mm. Slēgtie tērauda profili nodrošina izcilu konstrukcijas stingrību, kas samazina deformācijas risku un garantē tablo stabilitāti un drošību augstuma regulēšanas un spēles laikā. Sienu biezums 2 mm nodrošina optimālu līdzsvaru attiecībā uz izturību, kā arī mehānisma montāžas un darbības vieglumu.
- Šo profilu ražošanā izmantotajam tēraudam ir raksturīga augsta izturība pret nogurumu, kas nozīmē, ka mehānismus var droši ekspluatēt daudzus gadus pat intensīvas lietošanas apstākļos. Slēgtie profili atšķirībā no atklātajiem profiliem nodrošina papildu iekšējo virsmu aizsardzību pret koroziju, kā arī lielāku stingrību, kas ir īpaši svarīgi mehānismiem, kuriem jāatbalsta aizmugurējās plāksnes un loka svars, bieži vien kopā ar dinamisku slodzi, piemēram, grūšanas laikā.
Aizsardzība pret koroziju - pulverkrāsošana
- Pulverkrāsošana ir process, kurā konstrukcijas tērauda sastāvdaļas pārklāj ar elektrificētu pulverkrāsas kārtu un pēc tam pakļauj termiskajai apstrādei, kas pārklājumu sacietina. Šī metode nodrošina izcilu izturību pret skrāpējumiem, triecieniem un koroziju. Pulverkrāsas pārklājums ir ideāli piemērots izmantošanai slēgtās telpās, kur mehānismi nav pakļauti tiešai atmosfēras iedarbībai. Pulvera pārklājums ne tikai aizsargā tēraudu no rūsas, bet arī uzlabo iekārtas estētiku, piešķirot tai viendabīgu, gludu virsmu izvēlētajā krāsā.
Skrūvju konstrukcija un regulēšanas mehānisms
- Jebkura augstuma regulēšanas mehānisma pamatā ir tā dēļa pacelšanas un nolaišanas sistēma, kuras pamatā ir trapecveida regulēšanas skrūve. Trapecveida vītnes parasti izmanto ierīcēs, kurām ir jānes lielas slodzes, jo tām ir raksturīga augsta izturība un nodilumizturība. Regulēšanas mehānismi ar trapecveida vītnēm nodrošina vienmērīgu dēļa kustību bez pēkšņiem lēcieniem vai aizķeršanās, kas ir būtiski gan lietotāja drošībai, gan paša mehānisma izturībai.
- Manuālā mehānisma versijās augstuma izmaiņas tiek veiktas ar rokas kloķi, kas pārnes griezes momentu uz trapecveida skrūvi, paceļot vai nolaižot dēli. Elektriskie mehānismi izmanto 230 V/180 W motoru, kas automātiski darbina trapecveida skrūvi, tādējādi ievērojami paātrinot un atvieglojot augstuma regulēšanu. Skrūves konstrukcija garantē precīzu tāfeles pozicionēšanu jebkurā augstumā no 260 līdz 305 cm, turklāt ir iespēja fiksēt pozīciju, lai izvairītos no nejaušām augstuma izmaiņām spēles laikā.
Konstrukcijas stiprinājumi un stabilitāte
- Lai nodrošinātu maksimālu konstrukcijas stabilitāti un izturību, augstuma regulēšanas mehānismi ir papildus pastiprināti kritiskajos slodzes punktos. Rāmja konstrukcija, kurā ir ievietota aizmugurējā plāksne, ir konstruēta tā, lai izturētu dinamiskās slodzes, kas var rasties intensīvu spēļu laikā, tostarp bumbas triecienus un saskari ar apmali grūšanas laikā. Šie pastiprinājumi novērš deformācijas un pagarina mehānisma kalpošanas laiku.
- Papildu pastiprinājumi un augstas kvalitātes materiāli, kas izmantoti atbalsta dēļa augstuma regulēšanas mehānismu konstrukcijā, ne tikai palielina to izturību, bet arī nodrošina lietotāja drošību. Pateicoties to izturīgajai konstrukcijai, mehānismi nodrošina dēļa stabilitāti pat vissarežģītākajos apstākļos, novēršot tā neparedzētas kustības vai bloķēšanās risku.
Aicinām jūs pārlūkot mūsu baltās tāfeles augstuma regulēšanas mehānismu klāstu vai sazināties ar mums, lai varētu izvēlēties jūsu vajadzībām piemērotāko un atbilstošāko modeli.