Veikals

Veikals

Jauni produkti

Jauni produkti

Blog Categories

Blog Categories

Sienu konstrukcijas

Sienas basketbola konstrukcijas ir izturīgi un funkcionāli risinājumi, kas ļauj efektīvi izmantot telpu sporta zālēs, sporta zālēs vai citās treniņu telpās. Pateicoties dažādiem pārkares variantiem un augstuma regulēšanas mehānismiem, šīs konstrukcijas ļauj precīzi pielāgot atbalsta dēļus savām vajadzībām. Konstrukcijas atbilst FIBA standartu prasībām un ir sertificētas atbilstoši PN-EN standartiem, kas liecina par visaugstāko kvalitāti un uzticamību.

Precīza regulēšana un stabils atbalsts

Vairāk noderīgas informācijas var atrast lapas apakšā.

Aktīvie filtri

Noderīga informācija par sienu konstrukcijām īsumā

Pielietojums un izmantošana

Profesionālās sporta zāles
- Profesionālajās sporta zālēs sienas konstrukcijas bieži vien izvēlas tāpēc, ka tās ļauj pielāgot pārkares un borta augstumu starptautiskajiem standartiem, piemēram, FIBA (Fédération Internationale de Basketball) standartiem. Šādās telpās ir nepieciešama augsta precizitātes un uzticamības pakāpe, jo konstrukcijām ir jāiztur intensīva lietošana spēļu, turnīru un regulāru profesionālu komandu treniņu laikā. Sienas konstrukcijas pilnībā izmanto laukuma telpu, ļaujot uzstādīt dēļus un apļus vietās, kur nav iespējams uzstādīt piekaramās vai brīvi stāvošās konstrukcijas, piemēram, pie arēnas sānu sienām.
- Pateicoties moderniem augstuma regulēšanas mehānismiem, šīs konstrukcijas var ātri pielāgot dažādām vecuma grupām vai līmeņiem - no profesionālām komandām līdz jauniešu treniņu grupām. Daudzfunkcionālās zālēs, kurās notiek dažādi sporta pasākumi, iespēja salocīt konstrukciju uz sāniem vai uz augšu ļauj ātri pārveidot telpu, kas ir ārkārtīgi svarīgi daudzfunkcionālās telpās.
Skolu sporta zāles un treniņu centri
- Skolu sporta zālēs sienas konstrukcijas bieži vien izvēlas to izturības, drošības un iespējas regulēt tāfeles augstumu dēļ. Skolām un mācību centriem ir nepieciešamas konstrukcijas, kas ir viegli lietojamas, izturīgas pret intensīvu lietošanu un piemērotas dažāda vecuma skolēnu grupām. Pie sienas stiprināmās konstrukcijas piedāvā vienkāršu un ātru augstuma regulēšanu, kas ļauj tās izmantot gan jaunākiem bērniem, gan vecākiem skolēniem, nodrošinot daudzveidību un daudzpusību.

Konstrukciju veidi un pārkares

- Galvenais parametrs ir konstrukcijas pārkare, t. i., attālums, kādā basketbola aizmugurējais panelis ir attālināts no sienas. Standarta modeļi piedāvā pārkares, sākot no 70 cm, kas ir ideāli piemērotas mazām sporta zālēm un mājas komplektiem, līdz konstrukcijām ar pārkares augstumu līdz 550 cm, ko izmanto profesionālās sporta zālēs. Pārkare ir svarīgs apsvērums, jo tā ietekmē tāfeles pieejamību spēles laikā, kā arī telpas efektīvu izmantošanu.
- Uzlabotām pie sienas stiprināmām konstrukcijām ir pieejami arī salokāmie varianti, kas nodrošina papildu funkcionalitāti. Šīs konstrukcijas var salocīt vertikāli uz augšu vai uz sāniem, ļaujot basketbola tablo nolocīt uz leju, kad tas netiek izmantots, kas ir īpaši noderīgi daudzfunkcionālās sporta zālēs, kur laukumā ir jāpielāgo dažādi sporta veidi.
- Vertikāli uz augšu salokāmās konstrukcijas ir aprīkotas ar īpašu pacelšanas mehānismu, ko var darbināt manuāli vai elektriski, ļaujot ātri salocīt un izlocīt aizmugurējo bortu. Savukārt uz sāniem salokāmie modeļi ir ideāli piemēroti gadījumos, kad virs laukuma ir ierobežota telpa un pati konstrukcija prasa ekonomisku pieejamās telpas apsaimniekošanu.
- Pie sienas stiprināmas basketbola konstrukcijas ir piemērotas dažāda izmēra tablo uzstādīšanai, sākot no standarta 120x90 cm, ko izmanto mazās zālēs, līdz lielākām 180x105 cm, ko izmanto profesionālās zālēs. Tās var pielāgot arī dažādu veidu apļiem. Turklāt konstrukcijas ir iespējams personalizēt, lai tās atbilstu konkrētās vietas īpašajām prasībām. Šos modeļus var pielāgot nestandarta pārkares ziņā, un dažādās montāžas iespējas - pie sienas, staba vai virsbūves - ļauj tos ideāli pielāgot zāles infrastruktūrai. Turklāt tādi risinājumi kā stabilizējošas saites garantē pilnīgu stabilitāti, pat ja runa ir par modeļiem ar garāku sasniedzamību vai salokāmiem modeļiem.

3 Augstuma regulēšanas mehānismi

Manuālie mehānismi
- Izmantojot jo īpaši kloķveida rokturi, tie ir populārs risinājums sporta zālēs vai mājas komplektos. Šāda veida regulēšanas pamatā ir vienkārša trošu sistēma, kas ļauj pacelt un nolaist dēli ar minimālu piepūli. Kloķītis ļauj precīzi regulēt tāfeles augstumu no 3,05 m (standarta augstums profesionālām spēlēm) līdz zemākiem līmeņiem, ko var pielāgot jaunākiem spēlētājiem. Mehānisms ir uzticams un praktiski neprasa apkopi, tāpēc tas ir ideāli piemērots mazākām, mazāk sarežģītām spēļu zālēm.
- Manuālās regulēšanas mehānismi tiek novērtēti arī to vienkāršības, izturības un nepieciešamības pēc enerģijas trūkuma dēļ. Izmantotās tērauda troses ir izturīgas pret nodilumu, un visa sistēma nodrošina stabilitāti pat pēc ilgstošas lietošanas.
Elektriskie mehānismi
- Šajās sistēmās tiek izmantota 230 V elektriskā piedziņa ar 410 W jaudu, kas ļauj vienmērīgi un ātri pacelt un nolaist dēli ar minimālu lietotāja iesaisti. Elektriskā regulēšanas sistēma tiek vadīta, izmantojot vadības kasetēs iebūvētās pogas vai tālvadības pultis, nodrošinot lietotājam pilnīgu mobilitāti un ērtības. Bezvadu tālvadības pults ļauj ātri regulēt augstumu no jebkuras vietas arēnā, kas ir īpaši piemērots lielām sporta bāzēm. Mehānismi ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu pilnīgu precizitāti un drošību - tie ir aprīkoti ar pārslodzes sistēmām, kas automātiski izslēdz motoru pārmērīgas slodzes vai bojājuma gadījumā.
Regulēšanas mehānismu izmantošana dažādos objektos
- Dēļu augstuma regulēšanas mehānismus izmanto gan mazākās treniņu telpās, gan lielās profesionālās sporta zālēs. Mazākās telpās, kur var būt ierobežota telpa, ideāls risinājums ir manuālie mehānismi, kas ļauj viegli un ātri noregulēt tablo augstumu, neizmantojot elektroenerģiju. Lielākās zālēs, kur galvenais ir laiks un efektivitāte, elektriskie mehānismi ļauj ātri un ērti pielāgot tāfeli dažādām spēlēm un spēles līmeņiem, kas ir īpaši noderīgi sporta sacensību laikā.

4 Materiāli un izgatavošana

Slēgti tērauda profili - konstrukcijas mugurkauls
- Jebkuras sienas konstrukcijas mugurkauls ir dobie tērauda profili, kas veido galveno nesošo elementu. Šie profili ir izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda, parasti 1,5 mm līdz 2 mm biezumā, kas nodrošina lielisku stingrību un izturību pret dinamiskajām slodzēm, kas rodas intensīvas basketbola spēles laikā. Doba profila konstrukcija atšķirībā no atvērtajiem profiliem garantē lielāku izturību pret vērpšanu un deformāciju.
- Tērauda dobie profili tiek izmantoti to izcilo mehānisko īpašību dēļ - tērauds ir materiāls ar augstu stiepes, spiedes un lieces izturību, kas nozīmē, ka konstrukcijas var izturēt pat ekstremālus ekspluatācijas apstākļus. Tas ir īpaši svarīgi sporta zālēs, kur konstrukcijas tiek pakļautas intensīvām slodzēm regulāru spēļu, treniņu un sacensību laikā.
Aizsargpārklājumi - pulverkrāsošana
- Sienu konstrukcijas pret koroziju un mehāniskiem bojājumiem aizsargā pulverkrāsojums, kas ir viens no efektīvākajiem tērauda aizsardzības veidiem. Pulverkrāsošana ietver krāsas uzklāšanu pulvera veidā, kas pēc tam tiek izkausēta un sacietināta augstā temperatūrā, veidojot viendabīgu, izturīgu aizsargpārklājumu. Šī tehnoloģija ne tikai nodrošina konstrukcijai estētisku izskatu, bet galvenokārt palielina tās izturību pret koroziju, mehāniskiem bojājumiem un atmosfēras faktoriem, piemēram, mitrumu, kas var rasties pat slēgtās sporta zālēs. Pulvera pārklājumu raksturo lieliska saķere ar tērauda virsmām, kas padara pārklājumu grūti bojājamu pat intensīvas lietošanas gadījumā. Turklāt šajā procesā izveidotais aizsargslānis ir izturīgs pret ultravioleto starojumu, kas nodrošina, ka pārklājuma krāsa un struktūra laika gaitā nepasliktinās. Tas ir īpaši svarīgi sporta zālēs, kur konstrukcijām ir jāsaglabā estētiskais izskats daudzus gadus.
Stiprinājumi un savienojumi - stabilitāte un ilgmūžība
- Sienu konstrukcijas ir veidotas tā, lai nodrošinātu maksimālu stabilitāti un drošību. Robustas skrūves un pastiprināti tērauda stiprinājumi tiek izmantoti, lai nostiprinātu atbalsta dēļus un apļus, nodrošinot stabilitāti pat intensīvu spēļu laikā. Precīza savienojumu izgatavošana novērš konstrukcijas kustīgumu un nevēlamu kustību. Īpašas stiprinājumu sistēmas ļauj vienmērīgi sadalīt slodzes, kas palielina visas sistēmas stabilitāti. Riņķi ir piestiprināti tieši pie nesošās konstrukcijas, līdz minimumam samazinot slodzi uz aizmugurējo plāksni. Šīm konstrukcijām ir jāiztur arī dinamiskās slodzes, ko rada intensīva spēle, piemēram, grūšana un bumbas mešana.
- Turklāt sienu konstrukcijās izmantotajam tēraudam ir augsta izturība pret nogurumu, kas nozīmē, ka konstrukciju var izmantot daudzus gadus, neriskējot, ka tās mehāniskās īpašības varētu pavājināties. Izturība pret dinamiskām slodzēm ir īpaši svarīga profesionālajos sporta objektos.
Aicinām jūs pārlūkot mūsu sienu konstrukciju klāstu vai sazināties ar mums, lai mēs varētu izvēlēties jūsu vajadzībām vispiemērotāko un atbilstošāko aprīkojumu.