Veikals

Veikals

Jauni produkti

Jauni produkti

Blog Categories

Blog Categories

Vārtu tīkli

Mūsu piedāvājumā pieejamievārtu tīkli ir augstākās kvalitātes izstrādājumi, kas izgatavoti no izturīgiem un izturīgiem materiāliem - polipropilēna vai polietilēna, kas nodrošina izturību pret laikapstākļiem un mehāniskiem bojājumiem. Atkarībā no jūsu vajadzībām mēs piedāvājam tīklus ar dažāda biezuma un dziļuma auklām, kas pieejami ar vai bez bumbu aizturētājiem. Tīkli atbilst spēkā esošajiem DIN EN 749 un PN-EN standartiem, garantējot izturību un uzticamību.

Viens tīkls, daudz iespēju - šeit ir vārtu tīkli

Vairāk noderīgas informācijas var atrast lapas apakšā.

Aktīvie filtri

Noderīga informācija par vārtu tīkliem īsumā

Materiāli, tehnoloģija un izturība

Gan āra, gan iekštelpu laukumiem paredzētie vārtu tīkli ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina pietiekamu izturību, elastību un izturību pret laikapstākļiem un intensīvu izmantošanu. Visbiežāk izmantotie materiāli ir polipropilēns (PP) un polietilēns (PE). Katram no šiem materiāliem ir savas specifiskas īpašības, kas ietekmē tīkla kvalitāti un tā izturību.
- Polipropilēns ir viens no visbiežāk izmantotajiem tīklojuma materiāliem. Tā galvenā priekšrocība ir augsta stiepes izturība, kas nozīmē, ka tīkls saglabā savu formu pat pie spēcīga bumbas trieciena. Polipropilēna tīklus raksturo arī augsta elastība un zema ūdens absorbcija, padarot tos izturīgus pret mainīgiem laikapstākļiem, piemēram, lietus, sniega vai UV starojuma iedarbību. Vēl viena PP priekšrocība ir tā izturība pret nodilumu, tāpēc tas ir ideāls materiāls laukumiem, kur tīkli tiek intensīvi izmantoti. Pateicoties tā izturībai, polipropilēns labi darbojas profesionālajos sporta objektos.
- Polietilēns ir tikpat populārs materiāls, taču tam ir nedaudz atšķirīgas īpašības. Tam raksturīga augstāka ķīmiskā izturība un lieliska izturība pret UV starojumu, tāpēc no PE izgatavoti tīkli ir ideāla izvēle izmantošanai atklātos laukumos. PE tīkli ir viegli, bet ļoti izturīgi, kas ļauj tiem saglabāt savas īpašības skarbos laika apstākļos. Turklāt tie retāk bojājas saules iedarbībā, kas pagarina to kalpošanas laiku un nodrošina ilgstošu lietošanu pat āra objektos.
- Viens no galvenajiem aspektiem, kas ietekmē vārtu tīklu kvalitāti, ir to savienošanas tehnoloģija. Arvien biežāk tiek izmantota bezmezglu tehnoloģija, kas nodrošina lielāku izturību un vienmērīgu tīkla spriegojumu. Mezglu trūkums novērš vietas, kurās tīkls varētu būt vājāks, tādējādi samazinot nodiluma un bojājumu risku. Tīkli, kas izgatavoti, izmantojot šo tehnoloģiju, ir izturīgāki pret nodilumu un ilgāk kalpo, tāpēc tie ir īpaši piemēroti laukumiem, kur tie tiek intensīvi izmantoti.
- Auklas biezums ir vēl viens svarīgs parametrs, kas ietekmē tīkla izturību un tā spēju absorbēt triecienus. Tīkli ir pieejami dažāda biezuma, parasti no 2,5 mm līdz 5 mm. Plānāki tīkli (2,5 mm) ir ideāli piemēroti mazāk intensīvai lietošanai, piemēram, skolu rotaļu laukumos, savukārt biezāki tīkli (4 mm un 5 mm) ir paredzēti intensīvākām vajadzībām, piemēram, profesionāla sporta sacensībām. Biezākajai auklai ir lielāka stiepes un triecienizturība, kas ir būtiski situācijās, kad tīkls tiek intensīvi izmantots.
- Daudzos tīklu modeļos ir izmantoti papildu stiprinājumi, piemēram, apvītas malas vai iebūvēti atsvari. Apļa malas palielina tīkla stabilitāti un novērš ātru nodilumu. Zemāki malu atsvari, ko īpaši izmanto pludmales handbola tīklos, palīdz uzturēt tīklu pareizā spriegojumā pat sarežģītos apstākļos, piemēram, vēja ietekmē. Turklāt tīkli, kas aprīkoti ar elastīgām auklām vai citām stiprinājuma sistēmām, viegli integrējas vārtu konstrukcijā, palielinot to funkcionalitāti un izturību.
- Laikapstākļu un UV starojuma izturība ir vēl viens svarīgs aspekts, kas atšķir no PE un PP izgatavotos tīklus. Gan polipropilēns, gan polietilēns ir materiāli, kas ir izturīgi pret ilgstošu ārējo apstākļu iedarbību. Šajos materiālos izmantotā UV stabilizācija pasargā tīklus no izbalēšanas un noārdīšanās, kas ir ārkārtīgi svarīgi āra laukumiem, kuri ir pakļauti intensīvai saules gaismas iedarbībai. Pateicoties UV stabilizācijai, tīkli ne tikai ilgāk saglabā savu estētisko izskatu, bet arī ir mazāk pakļauti bojājumiem saules staru iedarbības rezultātā, tādējādi pagarinot to kalpošanas laiku.

2 Tīklu izmēri, dziļums un pielāgošana dažādiem vārtu veidiem

Precīzs tīkla pieskaņojums konkrētiem vārtiem ir ļoti svarīgs, jo tas ietekmē lietošanas drošību, bumbas amortizāciju, kā arī visas konstrukcijas estētiku un ilgmūžību. Tīklu izmēri - gan platums, gan augstums, gan dziļums - ir nozares standarts, taču tie ir jāpielāgo dažādos sporta veidos un dažādos sacensību līmeņos izmantoto vārtu specifikai.
- Tīklu platums un augstums: Visbiežāk sastopamie handbola tīklu izmēri ir 3,0 m platumā un 2,0 m augstumā. Tas ir standarts, kas pieņemts gan profesionāliem, gan atpūtas laukumiem saskaņā ar starptautiskajiem noteikumiem. Tomēr ir ļoti svarīgi, lai tīkls būtu perfekti piestiprināts pie vārtu konstrukcijas. Ja tīkls nav pareizi uzstādīts vai tā izmēri nav pareizi, var rasties nevajadzīga spriedze, kas saīsina izstrādājuma kalpošanas laiku. Nestandarta izmēra vārtu gadījumā ir vērts apsvērt iespēju pasūtīt pielāgotus tīklus, lai nodrošinātu perfektu atbilstību jūsu īpašajām vajadzībām.
- Kādēļ tas ir tik svarīgi? Lai gan tīkla platumu un augstumu nosaka noteikumi, tīkla dziļums ir mainīgais lielums, kas var būtiski ietekmēt vārtu funkcionalitāti. Tīkla dziļums ir attālums no vārtu aizmugurējiem stabiem līdz vietai, kur tīkls ir piestiprināts pie vārtu apakšējās malas. Parasti vārtu tīklu dziļums ir no 50 cm līdz 120 cm, un izvēle ir atkarīga no vārtu mērķa un spēles intensitātes.
- Augšējais dziļums (attālums no vārtu aizmugurējās malas augstākajā punktā) un apakšējais dziļums (no vārtu aizmugurējās malas pie pamatnes) ietekmē to, kā tiek izkliedēta enerģija, kad bumba saskaras ar tīklu. Vārtos ar mazāku dziļumu (piemēram, 50 cm) tīkls būs stingrāks, tāpēc bumba atsitīsies ar lielāku spēku un mazāk amortizēsies. Turpretī vārtos ar lielāku dziļumu (piemēram, 100 cm vai vairāk) tīkls nodrošina labāku bumbas trieciena sadalījumu, palielinot amortizāciju un uzlabojot lietotāja drošību. Garāki tīkli, pateicoties to dziļākām kabatām, efektīvi aptur bumbu un samazina risku, ka tā izslīdēs no vārtiem, kas ir īpaši svarīgi profesionālās spēlēs, kurās precizitāte un drošība ir prioritāte.
- Futbola vāku loma un to ietekme uz tīkla funkcionalitāti: Futbola vārtu ķērājtīkli ir standarta vārtu tīklu uzlabota versija. Bumbu ķērājs ir tīkla papildu daļa, kas vārtu apakšā veido kabatu, kas ļauj bumbu, tai iekrītot vārtos, aizturēt tīklā. Pateicoties šim risinājumam, bumba ar spēku nenonāk atpakaļ laukumā. Bumbiņas tīkls ir īpaši svarīgs laukumos, kur sitienu intensitāte ir liela, jo tas neļauj bumbai nekontrolēti atgriezties laukumā, kas varētu izraisīt spēlētāju sadursmes.
- Nestandarta izmēru un pielietojuma tīkli: Tirgū ir pieejami arī vārtu tīkli ar nestandarta izmēriem, kurus var pielāgot dažādiem vārtu veidiem, ne tikai handbolā. Ir vērts pieminēt pludmales handbola vārtos izmantotos tīklus, kas jāpielāgo prasīgākiem apstākļiem - šie tīkli parasti ir aprīkoti ar papildu stiprinājumiem, piemēram, atsvariem apakšējā malā, kas nodrošina tīkla stabilitāti pat tad, ja tiek spēlēts vējainos apstākļos.
- Tīklu uzstādīšana un papildu stiprinājumi: Svarīgs aspekts attiecībā uz vārtu tīkliem ir to pareiza uzstādīšana. Lielākā daļa tīklu tiek piegādāti ar pastiprinātiem tīkliem un elastīgām stiprinājuma auklām, kas palīdz tos nostiprināt pie vārtu konstrukcijas. Ir svarīgi, lai tīkls būtu labi nostiepts, bet tajā pašā laikā ne pārāk cieši, lai tas varētu pareizi izkliedēt bumbas trieciena spēku. Jāatzīmē, ka daudzi mūsdienīgi tīkli ir aprīkoti ar apakšējo un sānu malu apmalēm, kas palielina to izturību un noturību pret mehāniskiem bojājumiem. Pastiprinātie apvadi pasargā tīklu no nobrāzumiem, kas var rasties intensīvas lietošanas laikā, jo īpaši vietās, kur tīkls pieskaras vārtu elementiem.
Aicinām jūs pārlūkot mūsu vārtu tīklu klāstu vai sazināties ar mums, lai varētu izvēlēties piemērotāko un jūsu vajadzībām atbilstošāko aprīkojumu.